Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Rybnik

Post

Woda służy nam do nawodnienia organizmu, przygotowywania posiłków, sprzątania, pomaga w utrzymaniu higieny. Towarzyszy nam tak często, że nie zawsze zastanawiamy się nad jej jakością. O jakości wody oprócz barwy, smaku czy zapachu świadczy również jej skład biochemiczny.

Usuwanie zanieczyszczeń z wody

W wodzie znajdują się rozmaite substancje i mikroorganizmy, które należy usunąć aby woda była zdatna do spożycia. Sposób uzdatniania wody zależy od rodzaju zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie, dlatego powinniśmy znać jej skład. Aby go poznać warto zrobić badania w Sanepidzie.

Zmiękczacze do wody

Gdy w wodzie występuje duża ilość jonów wapnia i magnezy mamy problem z twardością wody. Świadczyć mogą o niej zacieki na kabinach prysznicowych, kamień na sprzętach AGD. Z pomocą przychodzą nam wtedy zmiękczacze wody. Miękka woda nie tylko wpływa korzystnie na stan skóry czy włosów ale przyczynia się również do mniejszego zużycia szamponów, płynów do mycia naczyń co niesie za sobą większe oszczędności. W naszej ofercie znajdą Państwo zmiękczacze amerykańskiej firmy Ecowater.

Sterylizatory UV wody

Lampy UV zwane również sterylizatorami UV montuje się w przypadku występowania w wodzie mikroorganizmów, w tym drobnoustrojów chorobotwórczych, takich jak bakterie, wirusy. Lampa UV powoduje natychmiastowe unicestwienie do 99,98 prc, żyjących w wodzie mikroorganizmów. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne gdyż nie wykorzystuje się do niego środków chemicznych. Oferowane przez nas lampy min. polskiego producenta TMA cechuje długi czas działania oraz niezawodność.

Filtry do wody pitnej

Gdy nie mamy możliwości podłączenia zmiękczacza a borykamy się z problemem twardej wody, najlepszym rozwiązaniem staje się zamontowanie punktowego filtra do uzdatniania wody. Dzięki nim pozbędziemy się osadu na czajnikach, ekspresach do kawy, poprawi się smak i zapach gotowanych potraw. Najbardziej rekomendowanymi rozwiązaniami do oczyszczania wody kranowej są systemy odwróconej osmozy RO-5, RO-6, RO-7 i RO-8 czy nanofiltry. W naszej ofercie proponujemy produkty w wielu formach i o różnych wydajnościach, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

Filtry wody Rybnik

Głównym problemem w rejonie Rybnika jest twarda woda oraz duża zawartość żelaza i manganu. Na rynku istnieje coraz więcej nowych sposobów uzdatniania wody. Nasza firma pomoże dobrać Państwu odpowiednie filtry wody na terenie Rybnika tak aby zniknęły Państwa problemy związane z zanieczyszczoną wodą. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych filtrów do uzdatniania wody w tym zmiękczaczy, odżelaziaczy i lamp UV, również na terenie Rybnika.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zobacz także: