Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Tychy

Post

Woda dostarczana przez wodociągi jest zdatna do picia oraz spełnia wszystkie krajowe i unijne normy. Jeżeli jej smak lub jakość nam nie odpowiada, najlepszym rozwiązaniem jest filtr oczyszczający wodę z substancji psujących jej jakość. W ten sposób usuniemy wszelkie zanieczyszczenia i poprawimy walory smakowe wody.

Woda, której korzystamy w naszych domach, ma duży wpływ na nasze zdrowie. Pobierana jest z sieci wodociągowej lub z własnego ujęcia. Woda wodociągowa nie jest pozbawiona chloru, jonów wapnia i magnezu przez co często bywa niesmaczna. Z kolei woda z własnego ujęcia w zależności od głębokości studni może zawierać spore ilości żelaza, manganu oraz bakterii, wirusów czy innych mikroorganizmów chorobotwórczych. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż odpowiednich filtrów, które poprawią jakość wody.

Zmiękczacze wody

Dzięki zastosowaniu zmiękczacza wody usuwamy z wody związki wapnia i magnezu, które odpowiedzialne są twardość wody. W procesie zmiękczania wody jony te są zamieniane na jony sodowe. Do wymiany dochodzi poprzez przepływ wody przez odpowiednie złoże filtracyjne. Stosowanie miękkiej wody przynosi szereg korzyści takich jak zmniejszenie zużycia detergentów i kosztów ogrzewania, ochronę sprzętów gospodarstwa domowego. W naszej ofercie posiadamy najlepsze zmiękczacze amerykańskiej firmy Ecowater.

Lampy UV do wody

W przypadku, gdy wodę czerpiemy z własnego ujęcia możemy borykać się z problemami bakterii i wirusów. Lampa UV wykorzystuje swoje bakteriobójcze zdolności poprzez promieniowanie UV generowane przez świetlówki zamontowane w korpusie. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, gdyż nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych. Bakteriobójcze lampy UV do dezynfekcji wody są stosowane zarówno do mikrobiologicznego uzdatniania wody dla domów jednorodzinnych jak i dla większych zakładów przemysłowych, szpitali i innych. Skuteczność dezynfekcji wynosi aż 99,99%. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy bakteriobójczej UV polskiego producenta TMA, pracujące na oryginalnych żarnikach Phillips.

Filtry wody do picia

Podzlewozmywakowe filtry wody do picia stają się dobrym rozwiązaniem dla małych mieszkań, gdy nie mamy możliwości zamontowania zmiękczacza. Dzięki nim pozbędziemy się osadu na czajnikach, ekspresach do kawy, poprawi się smak i zapach gotowanych potraw. Filtry do wody pitnej poprawiają jakość, smak, a także zapach wody. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i niezwykle wydajne domowe filtry wody. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są systemy odwróconej osmozy RO-5, RO-6, RO-7 i RO-8 czy nanofiltry.

Filtry wody Tychy

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych. Aktualnie na rynku istnieje wiele form uzdatniania wody. Nasza firma pomoże dobrać Państwu odpowiednie filtry wody na terenie Tych tak aby zniknęły Państwa problemy związane z zanieczyszczoną wodą. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych filtrów do wody, ich montażem i serwisem również na terenie Tych.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Podpowiemy jakie w Waszym przypadku rozwiązania filtracyjne sprawdzą się najlepiej i dopasujemy zmiękczacz wody tak aby nie przepłacać.

Zobacz także: