Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Opinie o sklepie filtry wody

Post

W naszym sklepie online i stacjonarnym przywiązujemy szczególną uwagę do obsługi sprzedażowej i posprzedażowej na najwyższym poziomie. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony zarówno na etapie wyboru filtrów wody a także podczas dokonywania transakcji i podczas użytkowania. Dbamy o to, aby zakupiony produkt: spełniał oczekiwania kupującego. Urządzenia do filtracji wody, które mamy w swojej ofercie: zmiękczacze wody, odżelaziacze i odmanganiacze, lampy bakteriobójcze UV, systemy odwróconej osmozy, filtry mechaniczne narurowe są sprawdzonymi, skutecznymi i w pełni profesjonalnymi filtrami do wody klasy premium, z atestem PZH. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług i produktów są pozytywne opinie o filtrach wody:

Zakup filtra osmotycznego okazał się bardzo dobrym wyborem.
Dobór filtra do naszej firmy to zasługa sklepu online z filtrami wody. RO7 z mineralizatorem funkcjonuje w naszym pomieszczeniu socjalnym od 2 miesięcy i szczerze mówiąc już zauważamy mniejszą ilość kamienia zarówno w czajniku na wodę oraz w ekspresie do kawy. Woda wydaje się smaczniejsza. Mamy nadzieję, że filtrowana woda pozwoli na przedłużenie żywotności i działania małych sprzętów AGD, które wykorzystujemy na potrzeby swoje i dla naszych klientów.

BIURO RACHUNKOWE NOTA

Zmiękczacz wody na potrzeby firmy LLumar Polska
Codzienna praca przy montażu folii ochronnych wymagała stosowania nie tylko odpowiednich koncentratów ale również wody. Dopracowywanie detali, przemywanie ich, czyszczenie i dbałość o każdy szczegół stało się jeszcze bardziej możliwe dzięki poprawieniu parametrów wody jaką stosujemy w naszej firmie, nie tylko do celów spożywczych. Dopasowaliśmy wspólnie urządzenie filtrujące do zapotrzebowania i bez zbędnych przestojów pracujemy uzyskując jeszcze lepszą jakość naszej pracy!

LLUMAR POLSKA

Głównym problemem była ochrona pieca przed kamieniem w naszym biurze w Rzeszowie oraz urządzeń wykorzystywanych na bieżąco w pomieszczeniach socjalnych. Wybór po konsultacji padł na zmiękczacz do wody z WiFi Ecowater. Instalacja została wykonana bardzo szybko, czysto i estetycznie. Całość udało się schować w zabudowie w jednym pomieszczeniu. Dodatkowo poza wstawieniem zmiękczacza dołożyliśmy osmozę  podwójną wylewką na wodę zmineralizowaną. Efekt? Brak kamienia w czajniku, ekspresie, nie kupujemy wody w butelkach jak do tej pory. W długiej perspektywie zaoszczędzimy na czyszczeniu pieca z kamienia, przedłużymy działaniu urządzeń, nie wydamy pieniędzy na wodę do picia w plastikowych butelkach.

SEONET POLSKA

W siedzibie naszej firmy korzystamy z wody z własnego ujęcia. Niestety jak to bardzo często bywa, po wykonaniu badań fizyko-chemicznych i bakteriologicznych wody okazało się, że nie nadaje się ona do spożycia, ma dużą zawartość żelaza, manganu, jest twarda i dodatkowo wpływa negatywnie na instalację i sprzęty AGD. Zgodnie z zaleceniami zdecydowaliśmy się na zakup i montaż wielofunkcyjnej stacji uzdatniania wody Clack WS1CK 40 EC. Uzdatniacz wody studziennej nie pracuje długo, ale już widać efekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i smaku wody w naszej firmie!

AVEMTEC

Zobacz także: