Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Membrana osmotyczna do filtrów Bluewater Cleone

Producent:
Bluewater

799.00 zł 899.00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799.00 zł

Darmowa
dostawa
od 2000 zł

Skuteczna membrana osmotyczna do filtrów Bluewater Cleone

Oryginalna membrana do systemów odwróconej osmozy Bluewater Cleone to zaawansowana technologicznie membrana filtracyjna. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń Bluewater Cleone, Kuna Cleone, Aqueena Zepter oraz Kuna Filter. Najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza membrana dostępna na rynku.

Membrana osmotyczna to serce odwróconej osmozy. Stanowi barierę dla wszelkich mikroskopijnych zanieczyszczeń występujących w wodzie. Zatrzymuje wirusy, bakterie, pestycydy czy metale ciężkie. Oczyszczona przez membranę woda stanie się krystalicznie czysta i zdrowa.

W urządzeniach Bluewater Cleone zastosowano funkcję automatycznego spłukiwania membrany. Wszystkie przechwycone przez membranę zanieczyszczenia trafiają bezpośrednio do kanalizacji. Takie automatyczne oczyszczanie membrany nie tylko zwiększy jej wydajność, ale także wydłuży jej żywotność.

Prawidłowa eksploatacja i regularnie przeprowadzany serwis urządzenia sprawi, że membrana osmotyczna do filtra Bluewater Cleone będzie spełniać swoją rolę przez 15-20 lat!

Membrana osmotyczna Bluewater to produkt najwyższej jakości. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych membran skręcanych, membrana Bluewater Cleone jest w całości zespolona. Takie rozwiązanie eliminuje ryzyko przedostania się środka membrany jakichkolwiek zanieczyszczeń. Żadne zanieczyszczenia nie wnikną do wnętrza membrany w trakcie jej wymiany czy montażu.

Podczas wymiany membrany osmotycznej do filtra Bluewater Cleone pamiętaj, że należy wymienić także restryktor. Jest to cienki wężyk, który znajdziesz w opakowaniu razem z membraną.

Polecamy również

  • Membrana nanofiltracyjna 250 GPD

    159.00
  • Membrana osmotyczna do filtra Bluewater Spirit Universal

    4799.00 zł 6200.00 zł

Zobacz także: