Filtry Wody Clack

//Filtry Wody Clack

Filtry Wody Clack

Filtr do Wody Clack

Rozglądasz się za zmiękczaczem wody lub filtrem multifunkcyjnym, chcesz znaleźć stosunkowo tani ale wydajny i bezawaryjny model? Filtry wody Clack na oryginalnej głowicy WS1CK są będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Stacje uzdatniania wody CLACK to stosowane od wielu lat skuteczne filtry wody. Z nową, bardziej oszczędną głowicą WS1CK stanowią jeden z najczęstszych wyborów do uzdatniania wody w domach jednorodzinnych oraz dla większej liczby użytkowników.

duża stacja zmiękczania wody

Głowica Clack WS1CK

O skuteczności i cenie filtra wody najczęściej decyduje głowica. Jej zadaniem jest sterowanie procesem uzdatniania wody. W parze z jakością głowicy idą małe lub większe koszty eksploatacyjne. Im lepsza i oszczędniejsza głowica, tym mniej wody i soli do płukania. 

Głowica Clack WS1CK jest obecnie stosowana w wielu uzdatniaczach wody różnych marek, np. Ecoperla. Sterownik typu WS1CK nadaje się do zmiękczaczy, odżelaziaczy, kolumn filtracyjnych i stacji wielofunkcyjnych do filtrowania wody. Głowica Clack jest bardzo łatwa w obsłudze. Posiada menu w języku polskim. Układ sterowania filtrem wody Clack WS1CK jest odporny na uderzenia hydrauliczne. Uzdatniacze wody na głowicy Clack pracują bardzo ekonomicznie, ponieważ solanka przygotowywana jest z miękkiej wody. Ponadto regeneracja przeprowadzana jest automatycznie, w trybie przeciwprądowym. Kolejną zaletą zmiękczaczy wody Clack, jest kontrola pracy urządzenia.  Możliwość sprawdzenia ilości dni do kolejnej regeneracji, czy przepływu wody.

Dane techniczne głowicy Clack:

 • Przyłącze: 1”
 • Sterowanie: automatyczne
 • Rura dystrybucyjna: ¾”
 • Przyłącze do kanalizacji: ¾”
 • Temperatura pracy: 4°C ÷ 49°C
 • Ciśnienie pracy: 2,8 – 8,6 bar
 • Język wyświetlacza: PL
 • Max przepływ:  do 5 m3/h
 • Regeneracja: czasowo-objętościowa
 • Zasilanie: 230V/50Hz
 • Mixing: w zestawie
zmiękczanie wody

Dwuelementowy zmiękczacz wody Clack WS1CK

Duże zmiękczacze do wody Clack WS1CK sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawia się problem z wysoką twardością wody. To bezawaryjne filtry do odkamieniania wody studziennej i wodociągowej. Złożone są z oddzielnej butli wypełnionej złożem i zbiornika na sól. Charakterystyka zmiękczaczy na amerykańskiej głowicy Clack to przede wszystkim oszczędna głowica oraz niska awaryjność. Warto dodać również stosunkowo niskie zużycie wody i soli do regeneracji.

W naszych zmiękczaczach wody Clack zastosowaliśmy monosferyczne złoże Lewatit o dużej pojemności jonowymiennej. Dzięki temu filtry do zmiękczania wody Clack mogą pracować z duża wydajnością, nawet ponad 20 lat bez wymiany złoża. Złoże Lewatit jak i cały zmiękczacz wody posiada atest PZH. Systemy do usuwania twardości z wody Clack WS1CK dostępne w ofercie na stronie naszego sklepu są wyposażone w zawór by-pass oraz mixing. Proponujemy stacje zmiękczania wody w dwóch rozmiarach (oczywiście, wszystkie inne możliwe opcje są dostępne na zapytanie): zmiękczacz wody Clack WS1CK Lewatit 45 oraz zmiękczacz wody Clack WS1CK Lewatit 80. W tabeli poniżej przedstawiamy porównanie parametrów zmiękczaczy do wody Clack.

Porównanie zmiękczaczy wody ClackFiltry wielofunkcyjne z oddzielnym zbiornikiem na sól Clack WS1CK

Gdy woda doprowadzana do domu pochodzi ze studni, w której występują przekroczone stężenia żelaza i manganu, do jej uzdatniania najlepiej wybrać stację multifunkcyjną Clack. Tak jak w przypadku zmiękczaczy wody, filtry  wielofunkcyjne pracujące na oryginalnym sterowniku Clack WS1CK to odporne na zewnętrzne czynniki, pracujące bezawaryjnie i oszczędnie uzdatniacze wody. Również są wyposażone w zawory by-pass oraz mixing wody surowej z uzdatnioną. 

W podstawowej ofercie, którą można znaleźć na naszej stronie stacje multifunkcyjne wyposażone są w mieszankę specjalnych złóż usuwających żelazo, mangan, twardości i jon amonowy z wody pod nazwą Ecomix A. W zależności od składu fizykochemicznego wody stosowane są także inne złoża takie jak: Ecomix C, Crystal Right CR-100 czy Crystal Right CR-200. Filtry wielofunkcyjne Clack mamy również w dwóch rozmiarach: Multifunkcyjna Stacja Uzdatniania Wody Clack WS1CK 40 EC-A oraz Wielofunkcyjna Stacja Uzdatniania Wody Clack WS1CK 70 EC-A.

Porównanie filtrów multifunkcyjnych Clack Ws1CK10 lat gwarancji na cały filtr wody Clack

Kupując filtr wody Clack WS1CK u nas, masz możliwość otrzymania pełnej 10-letniej gwarancji na całość uzdatniacza wody: butlę, głowicę, elektronikę, zbiornik, a także w przypadku zmiękczaczy wody na żywicę jonowymienną. Tak długa gwarancja, świadczy o wysokiej jakości stacji uzdatniania do wody Clack.

Programowanie i montaż filtrów do wody Clack

Jak już było wspomniane wcześniej, obsługa głowicy Clack jest łatwa i bezproblemowa. Dodatkowo jest możliwe wcześniejsze zaprogramowanie głowicy na podstawie dostarczonych wyników badań – oczywiście bezpłatnie. Filtry zachowują w pamięci zapisane dane.

Do każdego zmiękczacza i filtra multifunkcyjnego Clack dołączamy przejrzystą instrukcję instalacji. Poprawnie zamontowane filtry do wody muszą być zainstalowane na głównym doprowadzeniu zimnej wody do budynku, podpięte do kanalizacji i prądu. W zestawie znajduje się także wężyk odprowadzające popłuczyny.

Najlepszy filtr do wody Clack

Stacje uzdatniania wody Clack WS1CK to bardzo popularne systemy do filtrowania wody zarówno wodociągowej jak i ze studni. O tym, że jest to produkt wysokiej jakości świadczy chociażby to, że głowica Clack jest wykorzystywana w filtrach wielu marek np. Ecoperla. Zmiękczacz wody i filtr multifunkcyjny Clack to nowoczesne i zarazem tradycyjne domowe systemy do uzdatniania wody. Są one polecane przez wielu specjalistów z branży wodnej.

By |2020-10-07T11:42:53+00:00Sierpień 19th, 2020|Poradnik|Możliwość komentowania Filtry Wody Clack została wyłączona
X