Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Białystok

Post

Woda służy nam w codziennych czynnościach takich jak mycie, gotowanie, sprzątanie, nawadnianie organizmu. Kiedy z naszych kranów leci bezbarwna woda, bez zapachu nie zastanawiamy się nad jej składem. Dopiero gdy zobaczymy osad na sprzętach AGD orientujemy się, że coś jest nie tak.

Zanieczyszczenia wody

W dzisiejszych czasach wodę wykorzystujemy nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też w przemyśle, farmacji czy basenach kąpielowych. Pamiętać musimy, że woda powierzchniowa i płytkie wody podziemne często są skażone przez bakterie, wirusy, pasożyty i inne mikroorganizmy. Studnie głębinowe borykają się często z zbyt dużą zawartością żelaza, manganu czy amoniaku. A woda wodociągowa pomimo, tego że spełnia normy wody zdatnej do spożycia przez ludzi nie jest pozbawiona chloru, metali ciężkich farmaceutyków czy innych pestycydów. Aby pozbyć się powyższych problemów konieczne staje się zamontowanie odpowiednich filtrów do wody.

Zmiękczacze

Gdy nasze sprzęty AGD są zakamienione a kabina prysznicowa posiada ciężki do usunięcia osad to znaczy, że w naszej wodzie jest zbyt wysoka zawartość jonów wapnia i magnezu. Aby się tego pozbyć warto pomyśleć o zmiękczaczu wody. Miękka woda jest nie tylko korzystna dla skóry i włosów ale przyczynia się również do lepszej i dłuższej pracy sprzętu AGD. W naszej ofercie znajdą Państwo zmiękczacze amerykańskiej firmy Ecowater.

Lampy UV

Lampy UV montowane są w przypadku występowania w wodzie mikroorganizmów tj. bakterie wirusy, pasożyty czy inne pierwotniaki. Działanie lampy UV powoduje w 99,99 proc. zniszczenie bakterii i wirusów poprzez naświetlanie wody promieniami UV. Korzystanie z lampy UV jest całkowicie bezpieczne, gdyż do dezynfekcji wody nie wykorzystuje się żadnych środków chemicznych.

Jonizatory

Alkaliczna woda jonizowana charakteryzuje się tym, że posiada wysokie pH i ujemny wskaźnik ORP. Woda ta zmniejsza zakwaszenie organizmu, działa antyoksydacyjnie usuwając wolne rodniki, a tym samym wzmacnia odporność organizmu na szereg współczesnych chorób cywilizacyjnych. Pomogą nam w tym coraz częściej spotykane na rynku jonizatory wody, które za pomocą elektrolizy wytwarzają zdrową alkaliczną wodę jonizowaną. Jonizujące filtry wody działają antyoksydacyjnie – usuwają wolne rodniki z organizmu.

Filtry wody Białystok

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych, również tych znajdujących się na terenie Białegostoku. Zmiękczacze wody, lampy UV, jonizatory oraz inne dostępne na rynku urządzenia mogą znacząco poprawić jej jakość. Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych filtrów do wody na terenie Białegostoku. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zobacz także: