Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Toruń

Post

Jakość wody przekłada się na jakość życia. Dbając o wysoki standard wody w domu zyskujemy pewność, że nasze instalacje wytrzymają dłużej bez awarii oraz poprawi się jakość wody spożywanej, która wpływa również na nasze zdrowie. Utrzymanie odpowiednich parametrów wody bardzo często wymaga zastosowania metod uzdatniania wody w domu.

Zanieczyszczenia w wodzie

Zanieczyszczenia w wodzie występują zarówno w wodzie wodociągowej jak i w wodzie z własnego ujęcia. W przypadku tej pierwszej mimo, iż spełnia ona normy wody zdatnej do spożycia i tak nie zawsze udaje się usunąć wszystkie zanieczyszczenia takie jak chlor, farmaceutyki czy pestycydy. Natomiast woda z własnego ujęcia boryka się głównie z wysoką zawartością żelaza, manganu oraz mikroorganizmów.

Zmiękczacze wody

Gdy w wodzie wodociągowej znajduje się wysoka zawartość jonów wapnia i magnezu świadczy to o wysokiej twardości wody. Twarda woda blokuje systemy grzewcze, powstają osady na kabinach prysznicowych, pralkach, bateriach łazienkowych i kuchennych, czajnikach i innych sprzętach AGD. Aby się tego pozbyć warto zamontować zmiękczacz wody. Dzięki miękkiej wodzie przedłużymy nie tylko życie naszych sprzętów domowych ale zyska na tym również nasza skóra, która stanie się miękka i gładka. W naszej ofercie znajdą Państwo zmiękczacze amerykańskiego producenta Ecowater.

Bakteriobójcze lampy UV

W wodzie z własnego ujęcia mogą znajdować się bakterie, wirusy oraz inne organizmy chorobotwórcze. Z pomocą przychodzą nam lampy UV. Sterylizatory UV generują promieniowanie ultrafioletowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie zniwelować do 99,99% drobnoustrojów bez konieczności wykorzystywania środków chemicznych. Dużą popularnością cieszą się lampy bakteriobójcze TMA, pracujące na oryginalnych żarnikach Phillips.

Filtry do wody pitnej

Coraz modniejsze stają się systemy podzlewozmywakowe, dzięki którym możemy codziennie pić smaczną wodę bez konieczności kupowania butelek w sklepie. Należą do nich systemy RO-5, RO-6, RO-7, RO-8 oraz nanofiltry i jonizatory wody. Filtry jonizujące wodę pozwalają na uzyskanie zdrowej zjonizowanej wody alkalicznej. Zwiększa się jej poziom pH (8,5 do 10), a uzyskany ładunek – ujemnym potencjałem utleniania- redukcji ORP.

Filtry wody Toruń

Głównym problemem w rejonie Torunia jest zbyt twarda woda, duża zawartość żelaza i manganu. Aktualnie na rynku istnieje wiele sposobów uzdatniania wody. Nasza firma pomoże dobrać Państwu odpowiednie filtry wody na terenie Torunia tak aby zniknęły Państwa problemy związane z zanieczyszczoną wodą. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych filtrów do uzdatniania wody w tym zmiękczaczy, odżelaziaczy i lamp UV, również na terenie Torunia. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zobacz także: